Netflix za darmo przez rok – sprawdź jak?

netflix za darmo
5
(2)

Czy serwis Netflix może być za darmo? Okazuje się, że tak. Jednak tylko nieliczni znają sposób aby mieć możliwość korzystania z serwisu z największą bazą filmów za darmo. Jeżeli i Ty jesteś zainteresowany/a w jaki sposób możesz stać się posiadaczem bezpłatnego dostępu do Netfilixa koniecznie przeczytaj ten wpis i zastosuj się do wytycznych w nim zawartych.

Co to jest Netflix?

Na początku trzeba wyjaśnić czym jest Netflix. W skrócie to internetowa wypożyczalnia filmów, seriali, komedii, kabaretów i innych gatunków filmowych nadawanych w formie streamingu, czyli online przez internet. Obecnie Netflix dostępny jest praktycznie na całym świecie. Podsumowując, za niewielkie pieniądze mamy możliwość uzyskania dostępu do ogromnej wypożyczalni zawierającej kilkadziesiąt gatunków filmowych, seriali czy stand-upów. Wszystko co wypożyczymy można oglądać na telewizorach Smart TV, konsolach PlayStation i Xbox, odtwarzaczach Chromecast, Apple TV oraz Blu-ray i nie tylko

Ile kosztuje Netflix?

Jak każda usługa tak i wypożyczalnia filmów Netflix Polska pobiera opłatę za dostęp do swoich zasobów. Plany dostępowe do serwisu zaczynają się od 34 zł. Przy kupowaniu abonamentu należy przede wszystkim zwrócić uwagę na zawartość takiego pakietu. Ale można również z możliwości wylosowania rocznego dostępu do serwisu Netflix za darmo.

Aby dać sobie szansę na darmowy rok Netflixa należy:

I to wszystko. To wszystko jest bardzo proste dlatego każdy ma możliwość otrzymania bezpłatnego dostępu do platformy.

Netflix czy warto?

Jeżeli chcesz mieć dostęp do najświeższych, aktualizowanych raz w tygodniu filmów, seriali i innych programów o charakterze telewizyjnym to uzyskanie dostępu do Netflixa jest praktycznie niezbędne. A jeszcze gdy jest okazja otrzymać roczny dostęp do serwisu za całkowita darmochę to ten argument powoduje, że naprawdę warto spróbować.

Oceń ten post!

Kliknij w gwiazdkę aby zagłosować.

Srednia głosów 5 / 5. Ilość głosów 2

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy/a.

One Comment on “Netflix za darmo przez rok – sprawdź jak?”

  1. Skorzystałem i udało mi się. Jeszcze 8 mies. za darmo mam netflixa. THX.

Comments are closed.