Wkładki TENA Lady – odbierz darmowe próbki

wkładki tena lady
4
(1)

Skuteczne wkładki TENA LADY to super rozwiązanie dla osób, które mają problemy związane z nietrzymaniem moczu lub innymi chorobami intymnymi. Pomimo, że na rynku dostępne są różnego rodzaju wkładki i podpaski to są wśród nich produkty charakteryzujące się wysoką jakością i dobrą ceną.

Firma Essity Hygiene and Health AB udostępniła osobom z Polski możliwość bezpłatnego przetestowania ich produktów z 3 grup produktowych:

  • TENA Lady Slim Mini Magic, Ultra Mini i Mini – to najmniejsze i najbardziej dyskretne wkładki pomagające osobom mającym problemy z nietrzymaniem moczu
  • TENA Lady Slim Normal i Lady Extra – delikatne i dyskretne wkładki przy lekkich i średnich problemach nietrzymania moczu
  • TENA Lady Pants – przeznaczone dla kobiet ze średnim problemem nietrzymania moczu

Aby otrzymać od producenta po jednej próbce wkładek TENA LADY należy:

  • wejść na stronę producenta
  • wybrać interesujące nas rodzaje wkładek
  • wypełnić dane do wysyłki próbek
  • wysłać formularz

Wszystkie wkładki wysyłane są na polskie adresy w formie dyskretnej dostawy.

Problem nietrzymania moczu jest bardzo delikatnym i wymagającym problemem, ponieważ jest to przypadłość nad która nie mamy kontroli. Czasami nasz organizm nie zachowuje się tak jak być chcieli. Przede wszystkim u osób starszych można zauważyć dyskomfort związany z nietrzymaniem moczu. Dlatego właśnie pomocą przychodzą nam m.in. dyskretne wkładki dla kobiet i mężczyzn. A dzięki możliwości wypróbowania ich mamy możliwość sprawdzenia produktu. Możemy na przykład zamówić próbki. Niestety nie każdy producent daje taką możliwość dlatego nie zmarnuj tej okazji i zamów próbki już teraz. Jak nie dla siebie to być może w swojej rodzinie lub otoczeniu masz osoby potrzebujące.

Oceń ten post!

Kliknij w gwiazdkę aby zagłosować.

Srednia głosów 4 / 5. Ilość głosów 1

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy/a.